Тема: Тариф "Жара" від Life = 10 Гб 3G + 10 Гб відео + 100 хв. на дзвінки

Я часто влітку подорожую, тому потрібен мобільний інтернет, за для чого і виникла потреба вивчити пропозиції мобільних операторів щодо моб.інтернету. Зупинився на дуже цікавому щодо ціни варіанті – тарифі "Жара" від Life, який почав діяти з липня 2017 р. Термін дії цього тарифного плану – до 31.01.2018, так що халява не буде діяти довго. smile

Стартових пакетів "Жари" я не бачив, тому прийшлося купувати звичайний пакет і переходити на "Жару". Крім потрібних мені гігабайтів 3G інтернету мені сподобались і 100 хвилин на інших операторів.

Ще декілька смачних моментів:
1) Ціна – 50 грн. на місяць!!!
Плюс для нових абонентів – 1-й місяць безкоштовний, але це для тих, хто купує саме пакет "Жара", а не переходить з іншого, тому це – черговий "розвод", адже якщо ти купив стартовий пакет – то логічно, що користуєшся ним хоча б місяць, хоча для мене перша купівля і користування вилилось у 90 грн. – 40 старт.пакет + 50 за "Жару".
2) Інтернет: 10 ГБ 3G-Інтернету та 10 ГБ на YouTube та інші відео-сервіси, якими особисто я не користуюся – Megogo, oll.tv, divan.tv.
Безкоштовний трафік на Facebook та на якийсь месенджер BIP (мабуть Life його піарить).
3) Дзвінки.
Ясно, що безліміт на lifecell.
100 хв на інші мережі по Україні.
А ще приємність – інсталюєш на смартфон додаток "Мій lifecell", і там можна виграти ще Гігабайтів, понаднормових хвилин на розмови чи СМС у вкладці "Shake and win" (потряси та виграй). Мені вдалося раз виграти додаткових 60 хв на розмови, а інший раз – 1 Гб на відеосервіси.

Ну, що, прочитали? Теж подумали, що Жара=Шара? smile
Може і так, але не всюди Life працював. В деяких місцях, навіть у Київській області інколи зникало покриття. Результат звернення у техпідтримку був наступний: "Є така проблема. Life побудує у вашому районі ще одну вишку у 2018 році". От, спасибі... А мені інтернет ЗАРАЗ потрібен. Ясно, що збрехали, адже за липень і серпень траблів з інетом не було, тільки з вересня почалося.

Ще ложка дьогтю – дибільна "ведмежа послуга" Мелорінг, що включена в тариф. Коли я, наївний, поповнював рахунок на 50 грн. на наступний місяць – з мене стягло спочатку 5 грн. на цей довбаний Мелорінг і запросило знову оплату за пакет послуг "Жари".

Поматюкався на Мелорінг і на жлобську політику Life щодо включених непотрібних послуг, виключив його, поповнився і користуюся далі.
Часто Інтернет працює як маяк – то є, то нема. Починає трохи дражнити та набридати. Думаю, це залежить від місця перебування.

Помоніторю. Напишу...

Далі буде...

2

Відповідь: Тариф "Жара" від Life = 10 Гб 3G + 10 Гб відео + 100 хв. на дзвінки

Продовжую...
З моменту написання мого минулорічного повідомлення з тарифом "Жара" від Life сталися наступні зміни:
1) десь з лютого 2018 року щомісячна плата зросла до 69 грн. - неприємно;  nea
2) трафік вже не ділиться окремо на 10 гіг 3G і 10 гіг відеосервісів, а давали просто 20 гіг трафіку - приємно;  good
3) з травня 2018 тариф змінив назву на "Лайфхак", коштує 99 грн./міс (неприємно)  sad  , але змінив умови надання послуг: тепер трафіку дають 20 гіг + кількість Гб минулого місяця, тобто, якщо ви використали 20 гіг минулого місяця - то на теперішній місяць дають 20+20=40 гіг - приємно.  good
Було приємно, що користування "Лайфхаком" можна було замовити раніше дня оплати тарифу за пільговою ціною 69 грн., але потім і цю умову замінили на: "платите ті ж 99 грн., але Лайф додає вам безкоштовних хвилин і смс на спілкування" - ну, що сказати, малоприємно - адже особисто я брав Лайфхак для інтернету і спілкуюся мало.

Але одне все ж такі приємно - особисто мені 30-40 гіг мобільного трафіка вистачає, відео з YouTube відтворюється добре і в Києві, і за містом, і завдяки цьому тарифному плану я відмовився від кабельного дротового інтернету від "Воля-кабель", які вже зовсім зажерлися брати більш 200 грн. за місяць.

Хоча інші інтернет і ТБ-провайдери не відстають від "Волі" в плані ціни на Інтернет. А ціни, як на мене, у всіх провайдерів завеликі. Я, доречі, починаю здогадуватися чому вони ті ціни тримають... Ілон Маск планує забезпечити весь світ безкоштовним Інтернетом з 4G-швидкістю і вище... Тому не дивуюся мародерським цінам провайдерів - не вміють вони стати більш лояльними до споживачів, запровадити якісь програми, цінові акції, одним словом, стати ближче до свого споживача, але ні, вони, відчувають, що скоро стануть безробітними - тому їм треба встигнути обідрати клієнта, тому і деруть з клієнтів 3 шкури.

3

Відповідь: Тариф "Жара" від Life = 10 Гб 3G + 10 Гб відео + 100 хв. на дзвінки

Хотів продовжити... Але з листопада 2018 Lifecell разом із зміною назви на Лайфхак-2018 ще й збільшив абонплату аж до 175 грн. на місяць, що є зовсім неприйнятною умовою!

Ба більше, це – пограбунок!

На цьому я припинив свою дружбу з ненажерливим оператором Lifecell, який замість покращення зв'язку і збільшення території покриття 4G, тільки і знає, що збільшувати абонплату, і це при тому, що він не дає безлімітного Інтернету, на відміну від конкурентів, у яких можна знайти безлімітні тарифні плани за 100 грн.

Надіюся ще написати хороші новини про Лайф, якщо такі будуть. А поки їх немає – і я, і моя сім’я користуємося іншим оператором.