I. Загальні положення
 1. Форум присвячений обговоренню тарифів на послуги, які надаються населенню державними і приватними структурами.
 2. Реєструючись на Форумі, я зобов'язуюсь виконувати ці Правила.
 3. Форум є приватною власністю його власника, який, таким чином має повне право встановлювати ці Правила і проводити певну політику модерації, як безпосередньо, так і через уповноважених учасників форуму - модераторів.
 4. Всі матеріали та повідомлення, що розміщуються на Форумі, відображають виключно думки їх авторів. Адміністрація форуму не дає гарантій щодо якості цих тверджень, що ці думки повні, корисні, правдиві.
 5. Програмне забезпечення Форуму поширюється безкоштовно "як є", доопрацьовується розробниками та адміністрацією на громадських засадах. При некоректній роботі Форуму, рекомендується відкривати його в альтернативних броузерах, наприклад: Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome або Safari.
II. Реєстрація користувачів
 1. Для реєстрації на Форумі користувач повинен надати діючу адресу електронної пошти і за бажанням у "Персональній інформації" вказати: місто, ПІБ, контактні дані.

  УВАГА. Якщо після реєстрації на Форумі ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації на зазначену вами адресу електронної пошти, перевірте спам-теку своєї поштової скриньки. У кожного поштового сервісу своя антиспам-політика.
 2. Вибір умовного імені (nickname, нік) є виключним правом користувача. Адміністрація залишає за собою право вжити заходів до припинення використання ніків, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми, або є образливим для інших користувачів форуму.
 3. Заборонена реєстрація ніків, схожих з існуючими, якщо це вводить в оману користувачів форуму. У разі виявлення факту реєстрації такого ніку, адміністрація має право видалити реєстраційний акаунт користувача без попереднього повідомлення.
 4. Заборонена реєстрація ніку, семантично схожого на вже існуючий завдяки використанню подібних до зображення кирилістичних і латинських символів. У разі виявлення таких реєстрацій, акаунт користувача буде видалено негайно.
 5. Заборонена множинна реєстрація акаунтів одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. При виявленні фактів проведення множинної реєстрації акаунтів всі вони будуть заблоковані, а користувачеві буде заборонений доступ на форум.
III. Порядок поведінки на Форумі
 1. Публікація посилань на інші сайти допускається за умовою, що сторінка, яка знаходиться за вказаною адресою, наведена в якості ілюстрації твердження, висловленого автором повідомлення.
 2. На Форумі застосовуєтьсяпост-модерація. Повідомлення, що порушують ці Правила, як їх Автори, видаляються. Не слід сприймати зникнення своїх повідомлень наслідком технічного збою і поміщати повідомлення ще раз.
 3. При створенні нових тем постарайтеся дотримуватися наступних правил:
  1. Назва теми повинна бути інформативною. Заголовки накшталт "Підкажіть", "Допоможіть", "Є питання" і подібних лише демонструють неповагу до інших учасників.
  2. Тема повинна відповідати темі розділу, в якому вона розміщена. Не слід відкривати тему в певному розділі тільки тому, що Ви хочете отримати швидку відповідь у більш відвідуваному розділі.
  3. Якщо Ви помилилися, створивши тему в невідповідному для цього розділі, не слід намагатися виправити свою помилку, створюючи ще одну тему в іншому розділі. Модератори самі розберуться, до якого розділу перенести обговорення. Якщо бажаєте, можете використовувати посилання "Повідомити модератора".
  4. Якщо Ви не знаєте, в який розділ помістити тему, відкрийте її в розділі "Інші тарифи".
 4. Перед створенням нової теми рекомендується перевірити, чи не обговорювалася вона раніше, за допомогою Пошуку. Створення нової теми, що повторює вже існуючу, не заборонене, однак її автору не слід дивуватися, якщо його попросять скористатися пошуком для отримання відповіді.
 5. Намагайтеся не робити граматичних помилок у повідомленнях, понад міру використовувати жаргонні вирази - це створить негативне враження про вас. Повідомлення, що містить велику кількість граматичних помилок розцінюється як неповага до інших учасників Форуму і може бути покарано штрафом.
IV. Обмеження і заборони
 1. Не слід влаштовувати дискусію на тему розбіжності чиєїсь особистої думки з Вашою. Не слід також ображатися з приводу Вашої неправоти. Якщо Ви бажаєте завжди залишатися правим, просто не беріть участь в дискусіях.
 2. Надмірне цитування заборонене. У загальному випадку розмір цитати не повинен перевищувати трьох-чотирьох рядків тексту.
 3. Використання трансліту в публічному обговоренні вкрай не рекомендується.
 4. Порушення зазначених правил може привести до того чи іншого виду покарання. Видів покарань три:
  1. Усне зауваження. Робиться модератором або адміністратором прямо в темі, де допущене порушення.
  2. Відключення можливості писати повідомлення на певний термін. Виставляється адміністратором або модератором.
  3. Бан учасника. Аккаунт учасника блокується, доступ на Форум відключається.
 5. Заборонене публічне обговорення дій модераторів і адміністратора стосовно зауважень, редагування повідомлень або закриття/видалення тем.
 6. Спроби продовжити дискусію, припинену модератором, шляхом відкриття нової теми, розцінюються як публічне обговорення дій модератора і відповідним чином видаляються. Якщо Ви хочете оскаржити дії адміністрації, скористайтеся електронною поштою або системою Особистих повідомлень Форуму.
 7. Заборонене розміщення повідомлень, які містять заклики до розпалювання будь-яких видів ворожнечі, вчинення протиправних дій і всього, що підлягає переслідуванню законодавством України.
 8. Заборонене розміщення повідомлень, які містять свідомо помилкову інформацію, наклеп, а також нечесні прийоми ведення дискусій у вигляді редагування/видалення своїх власних повідомлень з метою спотворити/приховати їхній первісний зміст, а також провокацій, спрямованих на учасників конференції, в результаті чого можуть бути порушені ці Правила.
 9. Заборонено створення однакових тем в різних розділах.
 10. Заборонено розміщення однакових за змістом повідомлень у різні теми.
 11. Заборонено використання в повідомленнях нецензурних слів, лайки, образливих для інших учасників виразів.
 12. Заборонено копіювання чи будь-яке несанкціоноване використання матеріалів Форуму.
 13. Розміщення учасниками Форуму реклами суворо забороняється! Адже для цього є спеціальні сайти і форуми.
V. Приватна інформація і відмова від гарантій
 1. Адміністрація Форуму зберігає недоступну публічно інформацію про користувачів в таємниці, однак залишає за собою право збирати доступну інформацію про користувачів і використовувати її для встановлення реальної особи користувача, а також для припинення діяльності користувача, який порушує ці Правила.
 2. Всі матеріали, так чи інакше розміщені на Форумі, відбивають лише точку зору їх авторів. Адміністрація форуму не перевіряє достовірність таких матеріалів, не дає ніяких гарантій щодо них і не несе ніякої відповідальності за їх зміст.
 3. Адміністрація залишає за собою право на внесення змін у ці Правила без попередження або повідомлення про це.