Рекомендуємо: нові квадроцикли BRP Can-Am 2014 року від дилера Bombardier у Києві (044) 247-95-99.

Тарифи в Україні

на послуги населенню від державних і приватних структур

Місце для Вашої реклами.
Розмістити рекламу або пропозицію.

А які тарифи у Вашому місті?

Надаємо і обговорюємо інформацію стосовно тарифів житлово-комунальних господарств, мобільних операторів, таксі, послуг пошти, саун, ресторанів, перукарень та багатьох інших.
Нові форуми: "добровільні" внескі до дитсадків і шкіл, Соціальна реклама ЖКГ і Питання-відповіді.

Сторінок 1

Ви повинні увійти або зареєструватися щоб відповідати на повідомлення

Опитування

Якому оператору мобільного інтернету Ви віддаєте перевагу?

Варіанти відповіді
  • Київстар
  • МТС
  • Life
  • CDMA
  • People.Net

Гості не можуть голосувати.

RSS теми

Повідомлень [ 5 ]

Тема: Грабіжницькі тарифи на мобільний Інтернет, Як Київстар грає на недосвіченості користувача програмним забезпеченням

Десь рік тому користувався я своєю мобілою як модемом з налаштуваннями "Мобільний Інтернет XL" через точку доступу xl.kyivstar.net - це найдешевший спосіб мобіл.інтернету - 5 грн. за підключення + 5 коп. за мегабайт.

Вирішив спробувати київстарівську програму "Інтернет-Центр". Ця прога позиціонувалася на http://www.kyivstar.ua/personal/contract/services/centre/ … як "оптимізатор трафіку", та ще й файл красномовно називався setup_ks_optim.exe.

Але виявилося навпаки: трафік не тільки НЕ був оптимізований (очікувалося, наприклад, швидке завантаження сторінок шляхом погіршення якості графіки), але й вдарив по гаманцю: всі мої гроші (більше 100 грн.) були з'їдені за 3,5 години роботи в Інтернеті.

І все це вийшло із-за того, що після запуску цей довбаний "Інтернет-Центру" вилучив налаштування минулого з'єднання - "Мобільний Інтернет XL" через точку доступу xl.kyivstar.net - і ціна з 5 коп. за 1 Мб змінилася в 100 РАЗІВ - до 5,30 грн. за 1 Мб. ((((((((((((((((((((((

Хлопці, будьте обережні з цією прогою. Там ХИТРА система встановлення тарифів. Все налагоджено на прискорення знімання грошей з юзера - ЗА ЗАМОВЧУВАННЯМ ставиться тариф "Традиційний доступ" за 5,30 грн. за мегабайт. Це грабіж, панове!

Тому, ВІДРАЗУ ж встановіть тариф "Мобільний Інтернет XL", потім вийдіть з проги, знову увійдіть, і якщо "Мобільний Інтернет XL" вже там прописався - спокійно користуйтеся - витратите не більше 7-8 грн. за день (60 Мб трафіку - має вистачити на пошту, Однокласників, ICQ).

Звичайно пишу про позитиви-негативи.

Плюси: зручно парою кліків налаштувати Інет, не заморочуючись з налаштуваннями, як в інших програмах, наприклад в Nokia PC Suite, якою я користувався, і настроювання якої знищив хитрий "оптимізатор трафіку" "Інтернет-Центр".

Мінуси: треба точно знати як і що налаштовувати.

Сподіваюся, що допоміг Вам розібратися з цим. Я за це знання занадто дорого заплатив.

Вдалого всім серфінгу!

2

Відповідь: Грабіжницькі тарифи на мобільний Інтернет, Як Київстар грає на недосвіченості користувача програмним забезпеченням

Ого!!! 100 грн за 3 часа? Неслабо. Мне столько на 2 мес. разговоров и инета хватало (тоже через Киевстар заходил).
А после изменения тарифов, я стал МТСом пользоваться. Пополнился на 80 грн. - дали 80 дней бесплатных звонков внутри сети + мобильный инет у них дешевый - 20 коп. за 20 Мб трафика. Правда, тут тоже есть подвох - 21-й мегабайт будет стоить 7 грн.! Так что тоже будьте осторожны.

3

Відповідь: Грабіжницькі тарифи на мобільний Інтернет, Як Київстар грає на недосвіченості користувача програмним забезпеченням

Вибиває інтернет щогодини у модемі від діджуса.
Можливо хтось стикався із такою проблемою?
Відгукніться!!!

4

Мобільний інтернет все ще не надійний зв"язок. У мене і в Київстарі інколи вибиває, а в МТС постійно. Підключаюся ще раз...

5

По-перше,  з приводу  опитування:
Коли я купував свій перший мобільний , це питання взагалі не стояло. Бо кращого оператора , ніж КиївСтар не було. Я заплатив за телефон 348 грн . , і 200 грн із цієї суми пішло на рахунок (підключення контракт "Хвилина") . 6 місяців - взагалі про поповнення не думав. Вільно спілкувався  з усіма (бо майже 80% друзів були підключені до Київстару) . Дзвонив до своїх "російських друзів" , та до свого однокласника в Канаду. Було все дуже класно! good
----------
Більше 4-х років був постійним абонентом..тому отримувам 15% знижку на оплату послуг.

Користувався XL-інтернетом , а потім і   3G /коли купив смартфон Нокиа Е70/

потім , як кажуть "награвся" smile  Почав трохи менше  витрачати на мобільний зв'язок  .... І потів почалося.... sad   З рахунка почали пропадати гроші....одного разу на новий рік аж! 60 грн. (сказали , що я дзвонив на короткий номер за 13,8 грн/хв) . Хоча в той день (та час) у мене був розряджений акумулятор, тому телефон був відключений .

Тому я , через деякий час відключився від Київстара /розірвав контракт/ , і підключився до Білайн (тариф 27 ) , та користуюсь по цей час.
Але в зв'язку з тим , що  2 оператора : КиївСтар та Билайн  - об'єднались . Я навіть не знаю pardon...можливо мені знову прийдеться змінювати свого мобільного оператора.

Повідомлень [ 5 ]

Сторінок 1

Ви повинні увійти або зареєструватися щоб відповідати на повідомлення

Тему переглядають: 1 гість

Версія для друку