1

Тема: Нелегальні внески

Зараз говорять про корупцію в дитячих садочках, школах. Чому не висвітлюють в яких саме школах. Тому що всі бояться, щоб не було гірше її дитині. Але що це за корупція? Здають гроші? Так грошей місто виділяє, на жаль, аж нічого. А свято якесь влаштувати дітям, а охорону в школі? Оце і є ті недобровільні внески.

2

Відповідь: Нелегальні внески

Gallew написав:

Чому не висвітлюють в яких саме школах.

Ви вірно все пишете. Тому пропоную кожному почати з себе. Ми коли навчалися у 229-й школі, платили 65 грн. на міс. Впевнена, зараз там більше. Ремонт класу у 2012 році коштував біля 500 грн. з "носа". А ті, хто грошей не давав, мав прийти і сам допомагати стилити лінолеум, прибирати та ін. І, що цікаво, всі мовчки це "проковтнули", здавали гроші, а дехто навіть витрачав свій час на допомогу. Не знаю, може в когось з батьків багато цього часу, але не в мене. Та і стосовно викладеної суми, я певна, що можна було б на чомусь зекономити, і також певна, що зекономлене осідало в чиїхось кишенях.

Стосовно корупції. Не знаю як хто, а для мене КОРУПЦІЯ - це коли заставляють "добровільно" віддавати гроші у "фонд класу" чи "фонд школи". Ну не розумію я чому САМЕ БАТЬКИ повинні робити ремонти у ДЕРЖАВНИХ школах і садках!!! Цим має опікуватися тільки держава! А якщо ні - то нехай дитсадки чи школи тоді змінюють форму власності, вираховують справедливу щомісячну оплату, але ж і умови в таких закладах тоді мають бути на іншому рівні. Знаю, що це - утопія, але хочу хоча б посіяти раціональну зернину у голову того, хто це колись прочитає і зможе втілити.