Тема: МТС-послуга "20 мегабайт за 20 копійок": ПИЛЬНУЙМО

Після моїх негараздів з Київстаром спробував МТС. Підключив послугу "20 коп. за 20 мегабайт". Сподобалося. Вистачило і на пошту, і на спілкування. Але постійно пильнував за трафіком, адже 21-й мегабайт коштував вже 6,90 грн., що було дорожче за київстарівські розцінки (5 грн. підключення на день + 5 коп. за мегабайт).

Пройшло пів-року. Я знову підключаюся в Інтернет з МТС, впевнений, що послуга "20 коп. за 20 мег" діє, але за годину серфінгу тринькаю 141 грн................... Знову в прострації. Дзвоню до оператора, де мені повідомляють, що ця послуга діє лише 80 діб, і її потім знову треба замовляти за 8 грн.
На моє питання: "А чому не приходить відповідна СМС з повідомленням про відключення послуги" - суха відповідь: "Ця можливість відсутня".

Панове, знову видно, як "красиво" мобільні оператори заробляють на незнанні нами нюансів та труднощах у здобуванні інформації про ці нюанси.

Невже наші оператори настільки бідні, щоб відправити простеньке СМС-повідомлення щодо послуги, яку абонент вже замовляв і користувався?! Далебі...
А на рекламні смс завжди є і час, і гроші, і можливості...

2

Відповідь: МТС-послуга "20 мегабайт за 20 копійок": ПИЛЬНУЙМО

netserfer, описываемая Вами услуга у МТС называется "Інтернет за копійку". И у меня с ней тоже была проблема.
Были в Крыму. Потребовалось выйти в инет (ноут брали с собой) через мобильный. Заказал услугу, проверил по *101*2# что у меня 20380 Кб трафика на сегодня и начал серфить )) Слежу за счетчиком чтобы не превысить 20 мег. Дошел до 19, отключился. Снова проверяю сколько трафика осталось: набираю *101*2# - и снова показывает 20380 Кб и прежние 24 грн на счету... Глюк?
Думаю, надо проверить. Снова вхожу в нет, грузонул в сеть пару фоток Крымских пейзажей и оппаньки... Облом... На счету -0.11 грн. "Рахунок заблоковано", что даже *101*2# не проверяется.

Такое впечатление, что это так задумано МТСом, чтобы нажухивать тех, кого можно подоить.

3

А вы не пробовали интернет от Life? Там есть много услуг: "Интернет на день" - 6 грн., "Интернет на неделю" - 15 грн, Безлимитный - 149 грн./мес., правда у него ограничения по скорости.
Ну и покрытие по Украине тоже надо учесть.

4

Как то у нас  тарифы вообще не какие для инета. Купил себе Lenovo VIBE Z2W а нормально пользоваться интернетом не могу.