1

Тема: Тариф "Жара" від Life = 10 Гб 3G + 10 Гб відео + 100 хв. на дзвінки

Я часто влітку подорожую, тому потрібен мобільний інтернет, за для чого і виникла потреба вивчити пропозиції мобільних операторів щодо моб.інтернету. Зупинився на дуже цікавому щодо ціни варіанті – тарифі "Жара" від Life, який почав діяти з липня 2017 р. Термін дії цього тарифного плану – до 31.01.2018, так що халява не буде діяти довго. smile

Стартових пакетів "Жари" я не бачив, тому прийшлося купувати звичайний пакет і переходити на "Жару". Крім потрібних мені гігабайтів 3G інтернету мені сподобались і 100 хвилин на інших операторів.

Ще декілька смачних моментів:
1) Ціна – 50 грн. на місяць!!!
Плюс для нових абонентів – 1-й місяць безкоштовний, але це для тих, хто купує саме пакет "Жара", а не переходить з іншого, тому це – черговий "розвод", адже якщо ти купив стартовий пакет – то логічно, що користуєшся ним хоча б місяць, хоча для мене перша купівля і користування вилилось у 90 грн. – 40 старт.пакет + 50 за "Жару".
2) Інтернет: 10 ГБ 3G-Інтернету та 10 ГБ на YouTube та інші відео-сервіси, якими особисто я не користуюся – Megogo, oll.tv, divan.tv.
Безкоштовний трафік на Facebook та на якийсь месенджер BIP (мабуть Life його піарить).
3) Дзвінки.
Ясно, що безліміт на lifecell.
100 хв на інші мережі по Україні.
А ще приємність – інсталюєш на смартфон додаток "Мій lifecell", і там можна виграти ще Гігабайтів, понаднормових хвилин на розмови чи СМС у вкладці "Shake and win" (потряси та виграй). Мені вдалося раз виграти додаткових 60 хв на розмови, а інший раз – 1 Гб на відеосервіси.

Ну, що, прочитали? Теж подумали, що Жара=Шара? smile
Може і так, але не всюди Life працював. В деяких місцях, навіть у Київській області інколи зникало покриття. Результат звернення у техпідтримку був наступний: "Є така проблема. Life побудує у вашому районі ще одну вишку у 2018 році". От, спасибі... А мені інтернет ЗАРАЗ потрібен. Ясно, що збрехали, адже за липень і серпень траблів з інетом не було, тільки з вересня почалося.

Ще ложка дьогтю – дибільна "ведмежа послуга" Мелорінг, що включена в тариф. Коли я, наївний, поповнював рахунок на 50 грн. на наступний місяць – з мене стягло спочатку 5 грн. на цей довбаний Мелорінг і запросило знову оплату за пакет послуг "Жари".

Поматюкався на Мелорінг і на жлобську політику Life щодо включених непотрібних послуг, виключив його, поповнився і користуюся далі.
Часто Інтернет працює як маяк – то є, то нема. Починає трохи дражнити та набридати. Думаю, це залежить від місця перебування.

Помоніторю. Напишу...

Далі буде...